Đuričić "izrešetao" NEC a na "nišanu" mu je i mreža Hrvatske!

16.03.2013. 23:26 od pepi Pregledano 848 | Komentari 0 | cOOl 3 | iscOOlirano 0
Đuričić "izrešetao" NEC a na "nišanu" mu je i mreža Hrvatske!Na utakmici koja je odigrana u holandskom Nijemegenu na stadionu "De Gefert", reprezentativac Srbije i prvotimac Herenvena, Filip Đuričić, potopio je domaći tim sa dva pogotka u poslednjih 20 minuta meča. Iako je domaći NEC poveo golom Bojmansa u 62. minutu meča, zahvaljujući reprezentativcu Srbije, Filipu Đuričiću, Herenven je uspeo da preokrene rezultat i odnese sva tri boda na gosotvanju u Nijemegenu. Nakon izjednačujućeg gola Finbogasona, Đuričić je golovima u 73. minutu na asistenciju El Ganasija prvo matirao Mađara na golu NEC-a Gabora Baboša i doneo vođstvo svom timu, da bi u nadoknadi vremena potvrdio pobedu Herenvena postigavši još jedan gol za konačan rezultat na ovom meču od 3:1 u korist Herenvena. Ovakvo izdanje našeg reprezentativca sigurno će obradovati navijače u Srbiji kao i našeg selektora, Sinišu Mihajlovića, pred meć sa Hrvatskom u Zagrebu 22. marta kada će reprezentacija Srbije, čiji je član i Filip Đuričić, igrati jednu od najvažnijih utakmica za plasman na svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine.